$325,000
- Land
- 21.7 Acres
- $14,977 per Acre
0 Sisson Hill Rd Unit 248042, New Marlborough, MA 01230
0 Sisson Hill Rd Unit 248042, New Marlborough, MA 01230$325,000
0 Sisson Hill Rd Unit 248042, New Marlborough, MA 01230
0 Sisson Hill Rd Unit 248042, New Marlborough, MA 01230$5,650,000
25 W Sheffield Rd, Great Barrington, MA 01230
Lauren Molk ELYSE HARNEY REAL ESTATE
$1,950,000
415 Brewer Branch Rd, New Marlborough, MA 01259
Sheila Thunfors STONE HOUSE PROPERTIES, LLC
$1,085,000
22 Sheffield Rd, Great Barrington, MA 01230
Suzann Ward HOUSATONIC REAL ESTATE
$1,475,000
481 Shunpike Rd, Sheffield, MA 01257
Suzann Ward HOUSATONIC REAL ESTATE
$1,250,000
905 West Rd, Great Barrington, MA 01230
William Morrow WILLIAM PITT SOTHEBY'S - GT BARRINGTON
$970,000
60 Parsley Ln, Sheffield, MA 01257
Vashti Poor WILLIAM RAVEIS - BERKSHIRE
$1,024,000
97 Brush Hill Rd, Great Barrington, MA 01230
David White OwnerEntry.com
$1,200,000
249 Boardman St, Sheffield, MA 01257
Claudia Laslie WILLIAM RAVEIS - BERKSHIRE
$2,150,000
304 Hickey Hill Rd, Sheffield, MA 01257
Timothy Lovett COMPASS MASSACHUSETTS , LLC GB
$1,900,000
1269 Clayton Mill River Rd, New Marlborough, MA 01259
Lisa Hoe THE KINDERHOOK GROUP
$429,000
529 Hayes Hill Rd, New Marlboro, MA 01230
Fintan Hanley COMPASS MASSACHUSETTS , LLC GB
$499,000
1874 Home Rd, Great Barrington, MA 01230
Gabriela Dearstyne KEMPF-VANDERBURGH REALTY CONSULTANTS, INC.
$250,000
175 Main St, Sheffield, MA 01257
Nicholas Decaro Property Works New England
$649,000
168 Main St, Sheffield, MA 01257
Tony Segalla WILLIAM RAVEIS - BERKSHIRE