$650,000 Sold Dec 05, 2025
10 Perry Hill Rd Unit 12, Shelton, CT 06484
- 6 Beds
- 2 Baths
- 2,128 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $305/SF
- 16 Days On Market
Last Listing Agent Matthew Nuzie RE/MAX Right Choice
10 Perry Hill Rd Unit 12, Shelton, CT 06484