$175,000
- Land
- 4 Acres
- $43,750 per Acre
0 Short Mountain Rd, Edinburg, VA 22824
0 Short Mountain Rd, Edinburg, VA 22824$175,000
0 Short Mountain Rd, Edinburg, VA 22824
0 Short Mountain Rd, Edinburg, VA 22824$305,000
174 Founders Way, Strasburg, VA 22657
Maria Rivera Samson Properties
$679,900
131 Upper Springs Ln, Woodstock, VA 22664
Diana Crisman Johnston and Rhodes Real Estate
$420,000
318 S Water St, Woodstock, VA 22664
Liz Owings Samson Properties
$264,900
431 Holly Ridge Rd, Mount Jackson, VA 22842
Pamela Wiggins RE/MAX Executives
$239,000
13042 Old Valley Pike, Edinburg, VA 22824
Jane Johnson Johnston and Rhodes Real Estate
$237,750
329 Dutch Ln, Mount Jackson, VA 22842
Zach Koops Real Broker, LLC
$229,000
0 Alum Springs Rd Unit VASH2013330, Edinburg, VA 22824
0 Alum Springs Rd Unit VASH2013330, Edinburg, VA 22824$325,000
513 Fairway Dr, Basye, VA 22810
Tiffani Braun Keller Williams Realty
$340,000
126 Greenleaf Rd, Strasburg, VA 22657
Christine Binnix Samson Properties
$342,090
ADAMS Plan at Meadowbrook, Strasburg, VA 22657
$700,000
1615 Pleasant View Rd, Mount Jackson, VA 22842
Lori Coffey Johnston and Rhodes Real Estate
$369,900
5092 Dogwood Dr, Mount Jackson, VA 22842
Grace Eberly Hitt Realty ONE Group Old Towne
$399,900
38 Strudel Ct, Basye, VA 22810
Tana Hoffman Sager Real Estate
$345,000
339 Lora Dr, Woodstock, VA 22664
Abby Walters Preslee Real Estate
$329,000
406 Pendleton Ln, Strasburg, VA 22657
Janet Smith NextHome Realty Select
$325,000
109 N Main St, Edinburg, VA 22824
Diana Crisman Johnston and Rhodes Real Estate