$680,000 Sold Mar 31, 2026
398 Glen Dr, Shirley, NY 11967
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,588 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $428/SF
- 69 Days On Market
Current Estimated Value $686,785
Last Listing Agent Angel Mena Premium Group Realty Corp
398 Glen Dr, Shirley, NY 11967