$300,000
- Land
- 1.06 Acres
- $283,019 per Acre
4080 Shaggy Bark Rd Unit 223, Show Low, AZ 85901
4080 Shaggy Bark Rd Unit 223, Show Low, AZ 85901$300,000
4080 Shaggy Bark Rd Unit 223, Show Low, AZ 85901
4080 Shaggy Bark Rd Unit 223, Show Low, AZ 85901$225,000
700 S 30th Dr, Show Low, AZ 85901
Sarah Johnson-Ringe Realty Executives AZ Territory - Show Low
$260,000
3880 S Mule Skinner, Show Low, AZ 85901
Tracy Gripp HomeSmart
$295,000
500 N 40th St, Show Low, AZ 85901
500 N 40th St, Show Low, AZ 85901$219,000
1031 N 43rd Cir, Show Low, AZ 85901
Charles Pettingill Country Life Real Estate
$260,000
000 White Mountain Lake Rd Unit F, Show Low, AZ 85901
000 White Mountain Lake Rd Unit F, Show Low, AZ 85901$209,900
3851 Vacation Village Dr Unit 212, Show Low, AZ 85901
Christian Hudson Woodfield
$299,000
220 S 10th Ave, Show Low, AZ 85901
Victoria Hubbard Mountain Retreat Realty Experts, LLC - Lakeside
$280,000
2300 N Cottage Trail Unit A9, Show Low, AZ 85901
Troy Brown Realty One Group Mountain Desert - Show Low
$265,000
7980 Shehan Rd, Show Low, AZ 85901
Angel Espinoza Realty One Group - Gilbert
$299,999
2310 N Cottage Trail Unit 7, Show Low, AZ 85901
Kendra Niehuis ProSmart Realty
$279,900
2310 N Cottage Trail Unit B2, Show Low, AZ 85901
Crystal White Realty Executives AZ Territory - Show Low
$249,900
3851 Vacation Village Dr Unit 42, Show Low, AZ 85901
Christian Hudson Woodfield
$230,000
1221 N 44th Dr, Show Low, AZ 85901
Tina Martignone White Mountain Realty
$213,000
1894 Lynx Dr, Show Low, AZ 85901
Bryan Elkins Long Realty Covey Luxury Properties