$125,000
- Land
- 5.04 Acres
- $24,802 per Acre
1933 Paloma Dr, Sinton, TX 78387
1933 Paloma Dr, Sinton, TX 78387$125,000
1933 Paloma Dr, Sinton, TX 78387
1933 Paloma Dr, Sinton, TX 78387$150,000
7906 Carol Ln, Sinton, TX 78387
7906 Carol Ln, Sinton, TX 78387$154,500
T3 Tbd County Road 20, Sinton, TX 78387
T3 Tbd County Road 20, Sinton, TX 78387$189,000
800 Avenue B, Sinton, TX 78387
Kathy Head Coldwell Banker Pacesetter NW
$189,900
612 Short St, Sinton, TX 78387
Southern Coast Realty Team Curt And Sarah Engel SPEARS & COMPANY REAL ESTATE
$167,900
332 S Chiltipin St, Sinton, TX 78387
Kimberly Gonzales Prime Real Estate
$199,900
900 3rd St, Sinton, TX 78387
Terry Socia RE/MAX SECURITY R. E.
$170,000
804 Avenue B St, Sinton, TX 78387
Jean Marie Giegerich Weichert REALTORS - The Place
$170,000
413 E Fulton St, Sinton, TX 78387
Tiffany Burris Luxe Realty Group
$190,000
420 W Borden St, Sinton, TX 78387
AMY BARRERA Corpus Christi Realty Group
$184,900
1016 E Market St, Sinton, TX 78387
Alice Garcia AGM Real Estate
$102,000
00 County Rd 2035, Sinton, TX 78387
00 County Rd 2035, Sinton, TX 78387$150,000
332 Woodlawn St, Sinton, TX 78387
Gabriel Lopez Real Broker, LLC
$104,000
10605 County Road 2337, Sinton, TX 78387
Chris Montalvo Mirabal Montalvo & Associates
$149,500
Lot 1 County Road 798, Sinton, TX 78387
Lot 1 County Road 798, Sinton, TX 78387$129,500
Lot 3 County Road 798, Sinton, TX 78387
Lot 3 County Road 798, Sinton, TX 78387$129,500
Lot 2 County Road 798, Sinton, TX 78387
Lot 2 County Road 798, Sinton, TX 78387$149,000