$419,000
- Land
- 1.12 Acres
- $374,107 per Acre
0 Lt10-Bk10 E Basil St, Sioux Falls, SD 57110
0 Lt10-Bk10 E Basil St, Sioux Falls, SD 57110$419,000
0 Lt10-Bk10 E Basil St, Sioux Falls, SD 57110
0 Lt10-Bk10 E Basil St, Sioux Falls, SD 57110$349,500
5305 W Sunnydale Place, Sioux Falls, SD 57106
Brandon Kogel Keller Williams Realty Sioux Falls
$700,000
604 N Willow Creek Ave, Sioux Falls, SD 57110
Pam Tiefenthaler Hegg, REALTORS
$344,000
4208 N Jans Dr, Sioux Falls, SD 57107
Anita Wetsch 605 Real Estate LLC
$69,900
808 S Beta Place, Sioux Falls, SD 57106
Alexander Atkinson Coldwell Banker Empire Realty
$300,000
1417 E Oak St, Sioux Falls, SD 57105
Larry Luetke Keller Williams Realty Sioux Falls
$314,175
6239 S Alki Place, Sioux Falls, SD 57108
Brady Hyde Keller Williams Realty Sioux Falls
$275,000
703 E El Dorado Ct, Sioux Falls, SD 57108
Tara Allen eXp Realty- SF-Allen Edge Team
$324,777
917 S Stephen Ave, Sioux Falls, SD 57103
Amanda Snyder Keller Williams Realty Sioux Falls
$225,000
2423 S Center Ave, Sioux Falls, SD 57105
Philip Eggers Westra Auction, LLC
$110,000
2204 N Hacksaw Trail, Sioux Falls, SD 57107
2204 N Hacksaw Trail, Sioux Falls, SD 57107$358,800
6818 W 5th St, Sioux Falls, SD 57107
$880,000
2800 S Oriya Place, Sioux Falls, SD 57106
Angie Muth AMERI/STAR Real Estate, Inc.
$604,800
1729 N Hyssop Dr Dr, Sioux Falls, SD 57110
Amy Evans House 2 Home LLC
$269,900
3400 W Norie Place, Sioux Falls, SD 57106
Cole Shawd Keller Williams Realty Sioux Falls
$401,000
Davenport Plan, Sioux Falls, SD 57107
$190,000
4924 S Klein Ave Unit 53, Sioux Falls, SD 57106