$519,950 Sold Jan 05, 2026
1008 W Linda Ave Unit Lot 14, Sisters, OR 97759
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,498 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $347/SF
- 268 Days On Market
Last Listing Agent Kimberly Gorayeb Engel & Voelkers Bend
1008 W Linda Ave Unit Lot 14, Sisters, OR 97759