Est $242,086
1209 W Park Rd, Slippery Rock, PA 16057
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,260 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- 25% Above List Price
- $154/SF
- 40 Days On Market
- Last Sold Price $194,000
- Sep 08, 2021
Last Listing Agent Nichole Tonelli RE/MAX INFINITY