Smith County TX Land & Home Lots for Sale
-
-
$145,000
- Land
- 14,853 Sq Ft
- $425,220 per Acre
Lot 6 Crosslake Blvd, Tyler, TX 75703
Lot 6 Crosslake Blvd, Tyler, TX 75703 -
$75,000
- Land
- 21,867 Sq Ft
- $149,402 per Acre
527 Artesian Meadow Dr, Bullard, TX 75757
527 Artesian Meadow Dr, Bullard, TX 75757 -
$95,000
- Land
- 7,623 Sq Ft
- $542,857 per Acre
1721 Legacy Ct, Tyler, TX 75703
1721 Legacy Ct, Tyler, TX 75703 -
$76,000
- Land
- 20,603 Sq Ft
- $160,677 per Acre
12172 Suzanne Ln, Flint, TX 75762
12172 Suzanne Ln, Flint, TX 75762 -
$139,500
- Land
- 1.36 Acres
- $102,574 per Acre
Lot 1 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703
Lot 1 Deer Haven Rd, Tyler, TX 75703 -
$55,000
- Land
- 31,798 Sq Ft
- $75,342 per Acre
17154 Woodcrest Cir, Lindale, TX 75771
17154 Woodcrest Cir, Lindale, TX 75771 -
$60,000
- Land
- 5,270 Sq Ft
- $495,868 per Acre
9235 Villas Ct, Tyler, TX 75703
9235 Villas Ct, Tyler, TX 75703 -
$39,900
- Land
- 16,247 Sq Ft
- $106,971 per Acre
13144 County Road 1118, Tyler, TX 75709
13144 County Road 1118, Tyler, TX 75709 -
$140,000
- Land
- 22,259 Sq Ft
- $273,973 per Acre
2522 Barrett Ct, Tyler, TX 75703
2522 Barrett Ct, Tyler, TX 75703 -
$859,900
- Land
- 30.2 Acres
- $28,474 per Acre
TBD County Road 477, Lindale, TX 75771
TBD County Road 477, Lindale, TX 75771 -
$79,500
- Land
- 34,848 Sq Ft
- $99,375 per Acre
000 Cr 189 Lot 13, Flint, TX 75762
000 Cr 189 Lot 13, Flint, TX 75762 -
$2,750,000
- Land
- 11.61 Acres
- $236,783 per Acre
TBD Cr 472 & I20, Lindale, TX 75771
TBD Cr 472 & I20, Lindale, TX 75771 -
$225,000
- Land
- 9 Acres
- $25,000 per Acre
TBD County Road 3147, Tyler, TX 75706
TBD County Road 3147, Tyler, TX 75706 -
$159,000
- Land
- 22,781 Sq Ft
- $304,015 per Acre
14 Marsh Farm Rd, Tyler, TX 75706
14 Marsh Farm Rd, Tyler, TX 75706 -
$65,000
- Land
- 23,653 Sq Ft
- $119,705 per Acre
12340 Hackberry Hollow Dr, Tyler, TX 75706
12340 Hackberry Hollow Dr, Tyler, TX 75706 -
$435,000
- Land
- 28.32 Acres
- $15,363 per Acre
25325 County Road 462, Mineola, TX 75773
25325 County Road 462, Mineola, TX 75773 -
$65,000
- Land
- 1 Acre
- $65,000 per Acre
17359 County Road 452, Hideaway, TX 75771
17359 County Road 452, Hideaway, TX 75771 -
$360,000
- Land
- 30.93 Acres
- $11,640 per Acre
14461 County Road 46 (Lot 2), Tyler, TX 75704
14461 County Road 46 (Lot 2), Tyler, TX 75704 -
$195,000
- Land
- 6.8 Acres
- $28,676 per Acre
19201 Texas 110, Whitehouse, TX 75791
19201 Texas 110, Whitehouse, TX 75791 -
$66,000
- Land
- 15,594 Sq Ft
- $184,358 per Acre
12073 Stephanie Ln, Flint, TX 75762
12073 Stephanie Ln, Flint, TX 75762 -
$75,000
- Land
- 1.14 Acres
- $65,732 per Acre
1004 Whiteside Rd, Tyler, TX 75709
1004 Whiteside Rd, Tyler, TX 75709 -
$55,000
- Land
- 1.25 Acres
- $44,000 per Acre
(LOT 4) Sunny Meadows Blvd, Tyler, TX 75708
(LOT 4) Sunny Meadows Blvd, Tyler, TX 75708 -
$150,000
- Land
- 15,333 Sq Ft
- $426,136 per Acre
Lot 82 Crosslake Blvd, Tyler, TX 75703
Lot 82 Crosslake Blvd, Tyler, TX 75703 -
$199,900
- Land
- 6.08 Acres
- $32,857 per Acre
TBA Highway 31 W, Tyler, TX 75705
TBA Highway 31 W, Tyler, TX 75705 -
$66,000
- Land
- 15,594 Sq Ft
- $184,358 per Acre
12154 Stephanie Ln, Flint, TX 75762
12154 Stephanie Ln, Flint, TX 75762 -
$79,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $158,000 per Acre
21105 Patriot Cir, Tyler, TX 75703
21105 Patriot Cir, Tyler, TX 75703 -
$684,000
- Land
- 39.09 Acres
- $17,500 per Acre
0000 State Highway 64, Tyler, TX 75707
0000 State Highway 64, Tyler, TX 75707 -
$76,900
- Land
- 2.44 Acres
- $31,568 per Acre
14113 & 14121 E Ridge Rd, Arp, TX 75750
14113 & 14121 E Ridge Rd, Arp, TX 75750 -
$61,000
- Land
- 11,717 Sq Ft
- $226,766 per Acre
12072 Pinecrest Dr, Flint, TX 75762
12072 Pinecrest Dr, Flint, TX 75762 -
$41,569
- Land
- 8,319 Sq Ft
- $217,639 per Acre
1417 E Oakwood St, Tyler, TX 75702
1417 E Oakwood St, Tyler, TX 75702 -
$59,900
- Land
- 13,939 Sq Ft
- $187,188 per Acre
TBD Paradise Ln, Flint, TX 75762
TBD Paradise Ln, Flint, TX 75762 -
$999,000
- Land
- 31.74 Acres
- $31,476 per Acre
5973 Farm To Market 344 E, Tyler, TX 75703
5973 Farm To Market 344 E, Tyler, TX 75703 -
$103,000
- Land
- 20,429 Sq Ft
- $219,616 per Acre
18 Marsh Farm Rd, Tyler, TX 75706
18 Marsh Farm Rd, Tyler, TX 75706 -
$3,975,000
- Land
- 123 Acres
- $32,317 per Acre
TBD C R 166, Tyler, TX 75703
TBD C R 166, Tyler, TX 75703 -
$151,200
- Land
- 9.45 Acres
- $16,000 per Acre
TBD Cr 450, Lindale, TX 75771
TBD Cr 450, Lindale, TX 75771 -
$42,500
- Land
- 22,651 Sq Ft
- $81,731 per Acre
14639 Harbor Way, Flint, TX 75762
14639 Harbor Way, Flint, TX 75762 -
$78,000
- Land
- 7,797 Sq Ft
- $435,754 per Acre
15137 Tilley Springs Cove, Tyler, TX 75703
15137 Tilley Springs Cove, Tyler, TX 75703 -
$24,900
- Land
- 10,890 Sq Ft
- $99,600 per Acre
TBD Holtzclaw Dr Lot 42, Tyler, TX 75706
TBD Holtzclaw Dr Lot 42, Tyler, TX 75706 -
$60,000
- Land
- 1.25 Acres
- $47,962 per Acre
19139(1.251ac) Cr 3162, Lindale, TX 75771
19139(1.251ac) Cr 3162, Lindale, TX 75771
Showing Results 401 - 440, Page 11 of 18