$1,425,000
- Land
- 1.63 Acres
- $874,233 per Acre
577 N Main St, Smiths Grove, KY 42171
577 N Main St, Smiths Grove, KY 42171$1,425,000
577 N Main St, Smiths Grove, KY 42171
577 N Main St, Smiths Grove, KY 42171$27,900
3034 Oak Grove Church Rd, Smiths Grove, KY 42171
3034 Oak Grove Church Rd, Smiths Grove, KY 42171$434,900
122 River Birch Loop, Smiths Grove, KY 42171
Julie Skaggs Reed Keller Williams First Choice R
$300,000
10213 Glasgow Rd, Smiths Grove, KY 42171
10213 Glasgow Rd, Smiths Grove, KY 42171$800,000
99.05 Acres Denton Rd, Smiths Grove, KY 42140
99.05 Acres Denton Rd, Smiths Grove, KY 42140$187,500
273 Lavender Rd, Smiths Grove, KY 42171
Kailey Barthlow Crye-Leike Executive Realty, Inc.
$74,900
220 Chalybeate School Rd, Smiths Grove, KY 42171
220 Chalybeate School Rd, Smiths Grove, KY 42171$274,900
239 Middlebrook Ln, Smiths Grove, KY 42171
Tony Huynh Keller Williams First Choice R
$87,000
355 Laurel St, Smiths Grove, KY 42171
MaKenzie Griffis GRATEFUL ACRES REALTY
$59,500
243 New Grove Rd, Smiths Grove, KY 42171
243 New Grove Rd, Smiths Grove, KY 42171$239,900
12623 Old Bowling Green Rd, Smiths Grove, KY 42171
Tonya Cherry Mills Real Estate & Auction
$105,600
539 Lot 2 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171
539 Lot 2 Rocky Hill Rd, Smiths Grove, KY 42171$75,000
0 Kingsbridge Ct Unit RA20224435, Smiths Grove, KY 42171
0 Kingsbridge Ct Unit RA20224435, Smiths Grove, KY 42171$695,000
0 Fairview Church Rd Unit RA20260210, Smiths Grove, KY 42171
0 Fairview Church Rd Unit RA20260210, Smiths Grove, KY 42171$284,000