$389,000 Last List Price
1405 NE 196th Ct, Smithville, MO 64089
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,300 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $169/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $388,506
Last Listing Agent Nichols Home Col Team ReeceNichols-KCN
1405 NE 196th Ct, Smithville, MO 64089