$269,000
- Land
- 2.35 Acres
- $114,712 per Acre
195 Hidden Shores Loop, Smithville, TX 78957
195 Hidden Shores Loop, Smithville, TX 78957$269,000
195 Hidden Shores Loop, Smithville, TX 78957
195 Hidden Shores Loop, Smithville, TX 78957
2746 Fm 304 Hwy, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jason Hammons Keller Williams Realty
$249,000
538 Cottletown Rd, Smithville, TX 78957
Jack McLemore Listing Results, LLC
Est $265,998
407 Lee St, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Kristen Depew Allure Real Estate
$69,995
409 Lee St, Smithville, TX 78957
Jacob Gorrell Gingrich Group, LLC
Lot 219 Chickasaw, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Noble Smith Noble Smith Realty
$175,000
133 Deer Run, Smithville, TX 78957
Omar Lopez Real Broker, LLC
TBD High Crossing Rd - Tract 15, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Dana Lehmann Dana Lehmann Properties LLC
$700,000
169 Ann Powell Rd, Smithville, TX 78957
169 Ann Powell Rd, Smithville, TX 78957
TBD High Crossing Rd - Tract 14, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Dana Lehmann Dana Lehmann Properties LLC
$182,500
Lot 7 Water Vessel Ct, Smithville, TX 78957
Lot 7 Water Vessel Ct, Smithville, TX 78957
442, 443 & 444 Tom Lots Dr, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary
Last Listing Agent Willard Waddell Vylla Home
$75,000
TBD Peace Pipe Buffalo Run Run, Smithville, TX 78957
TBD Peace Pipe Buffalo Run Run, Smithville, TX 78957
TBD High Crossing Rd - Tract 11, Smithville, TX 78957
Last Sold Summary