$26,500
- Land
- 1.12 Acres
- $23,661 per Acre
4500 Mountain View Rd, Snowflake, AZ 85937
4500 Mountain View Rd, Snowflake, AZ 85937$26,500
4500 Mountain View Rd, Snowflake, AZ 85937
4500 Mountain View Rd, Snowflake, AZ 85937$188,000
0 N Mountain Highlands Blvd Unit 260708, Snowflake, AZ 85937
0 N Mountain Highlands Blvd Unit 260708, Snowflake, AZ 85937$384,900
8619 E Juniper Berry Trail, Snowflake, AZ 85937
Estelle White SEI Real Estate Professionals - Snowflake
$34,998
9049 Old School Bus Trail, Snowflake, AZ 85937
9049 Old School Bus Trail, Snowflake, AZ 85937$25,000
3978 Dia Estrella Rd, Snowflake, AZ 85937
3978 Dia Estrella Rd, Snowflake, AZ 85937$160,000
8620 E Juniper Berry Trail, Snowflake, AZ 85937
8620 E Juniper Berry Trail, Snowflake, AZ 85937$260,000
744 S 7th West St, Snowflake, AZ 85937
744 S 7th West St, Snowflake, AZ 85937$30,000
4252 Colt Rd, Snowflake, AZ 85937
4252 Colt Rd, Snowflake, AZ 85937$299,999
999 S Highland Dr, Snowflake, AZ 85937
Jared English Congress Realty
$18,900
8551 Lawson Ln, Snowflake, AZ 85937
8551 Lawson Ln, Snowflake, AZ 85937$14,000
5195 Tina Rd, Snowflake, AZ 85937
5195 Tina Rd, Snowflake, AZ 85937$25,000
8191 E Concho Highway Parcel D, Snowflake, AZ 85937
8191 E Concho Highway Parcel D, Snowflake, AZ 85937$47,500
8272 Charolais Trail, Snowflake, AZ 85937
8272 Charolais Trail, Snowflake, AZ 85937$33,000
Lot 020D E 24th St N, Snowflake, AZ 85937
Lot 020D E 24th St N, Snowflake, AZ 85937$77,000
751 N Snowflake Heights Blvd, Snowflake, AZ 85937
751 N Snowflake Heights Blvd, Snowflake, AZ 85937$35,000