$470,000
640 Warfield Rd, North Plainfield, NJ 07063
- 3 Beds
- 2 Baths
- 892 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- $527/SF
- 37 Days On Market
Current Estimated Value $465,634
Last Listing Agent EVELYN VIVAS RODRIGUEZ ERA REED REALTY, INC
$470,000
640 Warfield Rd, North Plainfield, NJ 07063
Last Sold Summary
Current Estimated Value $465,634
$467,000
190 Jonathan Place, Somerset, NJ 08873
Last Sold Summary
Current Estimated Value $446,681
Last Listing Agent Mark S. Heflin RE/MAX PREFERRED PROFESSIONALS
$627,000
120 Meadowbrook Dr, North Plainfield, NJ 07062
Last Sold Summary
Current Estimated Value $631,687
Last Listing Agent EILEEN BURLINSON COLDWELL BANKER REALTY
$712,865
122 Myrtle Rd Unit 1415, Warren, NJ 07059
Last Sold Summary
Last Listing Agent June Branagan LANDARAMA INC.
$999,999
35 Lehigh Rd, Branchburg, NJ 08853
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,008,791
Last Listing Agent Lisa Middleton COLDWELL BANKER REALTY
$8,000,000
00 Private Ln, Bernardsville Boro, NJ 07924
Last Sold Summary
Last Listing Agent SUSAN MILLER TURPIN REAL ESTATE, INC.
$630,000
8 Liberty Ln, Somerset, NJ 08873
Last Sold Summary
Current Estimated Value $681,140
Last Listing Agent Jennifer Engelhart COLDWELL BANKER REALTY
$625,000
401 Tillman St Unit A, Raritan, NJ 08869
Last Sold Summary
Current Estimated Value $627,454
Last Listing Agent Hugo Alves SIGNATURE REALTY NJ
$599,900
12 Cranbrook Ave, Hillsborough, NJ 08844
Last Sold Summary
Current Estimated Value $614,381
Last Listing Agent Patricia A. Pilat BHHS FOX & ROACH
$245,000
20 Crabapple Ln, Franklin Park, NJ 08823