$179,900
- Land
- 2.3 Acres
- $78,217 per Acre
272 Cove Creek Dr, Somerset, KY 42501
272 Cove Creek Dr, Somerset, KY 42501$179,900
272 Cove Creek Dr, Somerset, KY 42501
272 Cove Creek Dr, Somerset, KY 42501$399,900
386 Runway Blvd, Somerset, KY 42503
Susan Alderdice Lake Homes Realty
$155,000
146 Cotter Ave, Somerset, KY 42501
Sasha Mayhew Weichert Realtors Ford Brothers, Inc.
$129,900
283 Mcclendon Rd, Nancy, KY 42544
Millie King Weaver Keller Williams Bluegrass Realty - Lake Cumberland
$659,000
786 Lakemere Unit lot 22, Somerset, KY 42503
Kathy Sears CENTURY 21 Advantage Realty
$129,900
104 Ashurst St, Somerset, KY 42501
$239,900
500 Meadowlark Dr, Somerset, KY 42503
$539,000
115 Mountain Air Dr, Somerset, KY 42503
Jill Johnson Eagle Realty & Development LLC
$69,900
622 E Bourne Ave, Somerset, KY 42501
The Millie - Millie Weaver Keller Williams Bluegrass Realty - Lake Cumberland
$369,900
101 Bash Ave, Somerset, KY 42501
Farrah Dobbs Lake Cumberland Real Estate Professionals
$269,900
134 Hearthside Dr, Somerset, KY 42503
Dan Miller CENTURY 21 Advantage Realty
$650,000
65 Highway 1003, Somerset, KY 42501
Alisha Burton CENTURY 21 Advantage Realty
$180,000
765 Whitis Rd, Somerset, KY 42501
Linda Lester Coldwell Banker McMahan
$1,099,000
270 Wondering Woods Dr, Somerset, KY 42503
Jeff Sims Prosperity Real Estate
$269,000
105 Villager Resort Dr, Somerset, KY 42503
The Dream Team Real Estate Professionals - Dreama Bolin Lake Cumberland Real Estate Professionals