$2,500,000
- Land
- 622.22 Acres
- $4,018 per Acre
3475 Private Road 3324, Sonora, TX 76950
3475 Private Road 3324, Sonora, TX 76950$2,500,000
3475 Private Road 3324, Sonora, TX 76950
3475 Private Road 3324, Sonora, TX 76950$383,470
3100 Pr 2204, Sonora, TX 76950
3100 Pr 2204, Sonora, TX 76950$383,470
3100 Private Road 2204, Sonora, TX 76950
3100 Private Road 2204, Sonora, TX 76950$329,500
120 Kings Ct, Sonora, TX 76950
Anita Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties
$6,981,572
301 2267, Sonora, TX 76950
Jim Davis Stephens Ranch Hand Real Estate
$10,019,709
1815 Ranch Road 2597, Sonora, TX 76950
Jim Davis Stephens Ranch Hand Real Estate
$169,900
611 Allen Dr, Sonora, TX 76950
Word Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties
$6,981,200
301 Private Road 2267, Sonora, TX 76950
301 Private Road 2267, Sonora, TX 76950$99,500
1106 Glasscock Ave, Sonora, TX 76950
Anita Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties
$605,764
0000 High Lonesome Rd, Sonora, TX 76950
0000 High Lonesome Rd, Sonora, TX 76950$659,840
0000 Brando Rd, Sonora, TX 76950
0000 Brando Rd, Sonora, TX 76950$159,500
109 Sonora Dr, Sonora, TX 76950
Anita Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties
$605,764
High Lonesome Rd, Sonora, TX 76950
High Lonesome Rd, Sonora, TX 76950$125,000
804 S Water Ave, Sonora, TX 76950
Anita Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties
$29,500
113 Deerwood Dr, Sonora, TX 76950
113 Deerwood Dr, Sonora, TX 76950$60,000
1011 S Crockett Ave, Sonora, TX 76950
Word Hudson United Country Real Estate-Hudson Properties