$195,000
- Land
- 5.5 Acres
- $35,455 per Acre
Tbd 255th St, Renner, SD 57055
Tbd 255th St, Renner, SD 57055$195,000
Tbd 255th St, Renner, SD 57055
Tbd 255th St, Renner, SD 57055$169,900
26771 Elk Run Rd, West Custer, SD 57747
26771 Elk Run Rd, West Custer, SD 57747$195,000
Lot 28 Ponderosa Pass Rd, Whitewood, SD 57793
Lot 28 Ponderosa Pass Rd, Whitewood, SD 57793$174,900
307 W 3rd St, Presho, SD 57568
Tall Properties Tall Tines Trophy Properties
$124,900
27871 Jenny Rd, Northeast Fall River, SD 57747
27871 Jenny Rd, Northeast Fall River, SD 57747$239,000
20933 Majestic Heights Rd, Marcus, SD 57785
20933 Majestic Heights Rd, Marcus, SD 57785$185,000
Lot 19 Summit Pass, Whitewood, SD 57793
Lot 19 Summit Pass, Whitewood, SD 57793$110,000
0 Stardust Pass, Northeast Fall River, SD 57747
0 Stardust Pass, Northeast Fall River, SD 57747$45,000
Tbd County Rd 25a, Wallace, SD 57272
Tbd County Rd 25a, Wallace, SD 57272$140,000
46110 250th St, Colton, SD 57018
46110 250th St, Colton, SD 57018$3,500
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730
$350/month Miningclaim Ownership, Custer, SD 57730$217,000
Tbd Greg S Dr, Lake Preston, SD 57249
Tbd Greg S Dr, Lake Preston, SD 57249$245,000
Lot 12 Summit Pass, Whitewood, SD 57793
Lot 12 Summit Pass, Whitewood, SD 57793$185,000
210 Dakota Ave, Geddes, SD 57342
Brent Veurink Farmers National Company
$245,000
Lot L Cold Spring Trail, Custer, SD 57730
Lot L Cold Spring Trail, Custer, SD 57730$246,000
25474 Harriet Ward Rd, Edgemont, SD 57735
Dixie Whittaker Lewis Realty
$195,000