$379,000
- Land
- 1.51 Acres
- $250,993 per Acre
2-R W Hwy 160, South Fork, CO 81154
2-R W Hwy 160, South Fork, CO 81154$379,000
2-R W Hwy 160, South Fork, CO 81154
2-R W Hwy 160, South Fork, CO 81154$295,000
22 Cedar Dr, Del Norte, CO 81132
Connie Goodnight Land Properties, LLC
$37,500
74 Ann Way, South Fork, CO 81154
74 Ann Way, South Fork, CO 81154$99,900
0534 Church Creek Dr, South Fork, CO 81154
0534 Church Creek Dr, South Fork, CO 81154$175,000
1875 Willow Park Dr, South Fork, CO 81154
1875 Willow Park Dr, South Fork, CO 81154$139,500
47 Comanche Peak Rd, South Fork, CO 81154
Dee Plucinski Steffens and Company Realty, Inc
$344,000
655 Elk Ct, South Fork, CO 81154
655 Elk Ct, South Fork, CO 81154$749,500
81 Rio Vista Cir, South Fork, CO 81154
Dee Plucinski Steffens and Company Realty, Inc
Showing Results 161 - 168, Page 5 of 5