$225,000
- Land
- 2.08 Acres
- $108,173 per Acre
Lot 115B Paradise Gulch Ln Unit Paradise Acres IV, North Lawrence, SD 57754
Lot 115B Paradise Gulch Ln Unit Paradise Acres IV, North Lawrence, SD 57754$225,000
Lot 115B Paradise Gulch Ln Unit Paradise Acres IV, North Lawrence, SD 57754$105,000
21179 Turkey Trail, North Lawrence, SD 57754
21179 Turkey Trail, North Lawrence, SD 57754$99,653
TBD Davidson Ct, Lead, SD 57754
TBD Davidson Ct, Lead, SD 57754$315,000
815 W Main St, Lead, SD 57754
TJ Larson eXp Realty Lead
$89,000
Lot63 Blk 4 TBD Mystery Wagon Rd, Deadwood, SD 57732
Lot63 Blk 4 TBD Mystery Wagon Rd, Deadwood, SD 57732$355,000
Lot 24 Deer Mountain Rd Unit determined by Final, South Lawrence, SD 57754
Lot 24 Deer Mountain Rd Unit determined by Final, South Lawrence, SD 57754$249,000
Lot16 Blk 4 TBD Bavarian Lode Dr, Deadwood, SD 57732
Lot16 Blk 4 TBD Bavarian Lode Dr, Deadwood, SD 57732$385,000
Lot 59 Deer Mountain Resort, Lead, SD 57754
Lot 59 Deer Mountain Resort, Lead, SD 57754$240,000
11292 Trailside Loop, South Lawrence, SD 57754
11292 Trailside Loop, South Lawrence, SD 57754$295,000
Lot 142 Paradise Gulch Ln Unit Serenity Court, North Lawrence, SD 57754
Lot 142 Paradise Gulch Ln Unit Serenity Court, North Lawrence, SD 57754$365,000
Lot 43 Deer Mountain Resort, Lead, SD 57754
Lot 43 Deer Mountain Resort, Lead, SD 57754$225,000
Lot 113 Paradise Gulch Ln, North Lawrence, SD 57754
Lot 113 Paradise Gulch Ln, North Lawrence, SD 57754$199,500