$49,900
- Land
- 2.58 Acres
- $19,341 per Acre
6852 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6852 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$49,900
6852 Brody Rd, Lubbock, TX 79407
6852 Brody Rd, Lubbock, TX 79407$210,000
2601 30th St, Lubbock, TX 79410
Rex Andrews Keller Williams Realty
$430,000
323 County Rd 320d, Seminole, TX 79360
323 County Rd 320d, Seminole, TX 79360$124,900
1101 65th St, Lubbock, TX 79412
Dennis Carrizales Coldwell Banker Trusted Adviso
$169,900
2704 W 16th St, Plainview, TX 79072
Todd Paxton Paxton Real Estate
$80,000
625 N M l King jr Blvd, Grand Prairie, TX 75050
625 N M l King jr Blvd, Grand Prairie, TX 75050$364,000
2102 N Ridge Rd, Lubbock, TX 79403
2102 N Ridge Rd, Lubbock, TX 79403$75,000
1513 County Rd 3010, Lubbock, TX 79403
1513 County Rd 3010, Lubbock, TX 79403$145,000
2802 40th St, Lubbock, TX 79413
Mateo Dabila Clear Rock Realty
$110,000
4501 45th St, Lubbock, TX 79414
Lee Mazurek Williams & Company Real Estate
$1,518,720
0 Fm 41 Unit 202603842, Ropesville, TX 79358
Nathan Jordan Nathan Jordan Real Estate
$85,500
7921 County Road 6050, Shallowater, TX 79363
7921 County Road 6050, Shallowater, TX 79363$195,000
6412 Avenue W, Lubbock, TX 79412
Jeremias Torres Lubbock Discount Realty
$195,999
2117 Edgewood St, Lubbock, TX 79415
$118,000
1214 E Broadway St, Brownfield, TX 79316
Beth Collier Magnolia Road RealtyBrownfield
$900,000
17205 County Road 1920, Lubbock, TX 79424
Amy Cox ALL Real Estate, LLC
$42,500
6909 Wilson Creek Ln, Lubbock, TX 79407
6909 Wilson Creek Ln, Lubbock, TX 79407$120,000
1507 N 5th St, Tahoka, TX 79373