$650,000
27 Autran Ave, Southington, CT 06489
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,160 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- $301/SF
- 47 Days On Market
Current Estimated Value $648,157
Last Listing Agent Jennifer Stich Tier 1 Real Estate
27 Autran Ave, Southington, CT 06489