$200,000
340 Gardner St, Johnstown, PA 15905
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,660 Sq Ft
- Built 1949
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $75/SF
- 32 Days On Market
Current Estimated Value $173,704
Last Listing Agent Adam Dugan COLDWELL BANKER PRESTIGE REALTY
340 Gardner St, Johnstown, PA 15905