$499,000
- Land
- 1.65 Acres
- $302,424 per Acre
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431$499,000
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431
0 N McCarran North Blvd Unit 260004927, Sparks, NV 89431$359,000
645 Stanford Way, Sparks, NV 89431
McKenna & Shauna Home Team
Keller Williams Group One Inc.
(775) 468-7711
$447,000
1124 Sbragia Way, Sparks, NV 89431
Trista Gomez Fathom Realty
$475,000
1250 Oxford Ave, Sparks, NV 89431
Ana Hooker Dickson Realty - Caughlin
$429,000
1460 Upton Way, Sparks, NV 89431
Aaron Coombs LPT Realty, LLC
$439,900
18 E Prater Way, Sparks, NV 89431
Lam Nguyen LPT Realty, LLC
$425,000
1265 Upton Way, Sparks, NV 89431
Larry Snearly Ballard Realty, Inc.
$514,900
3264 Sandy St, Sparks, NV 89431
Kyla Bevel Key Collective
$474,500
1400 Gault Way, Sparks, NV 89431
Kerry Joslyn Chase International-Damonte
$440,000
1125 Dodson Way, Sparks, NV 89431
Piper Schulze Dickson Realty - Damonte Ranch
$425,000
1832 H St, Sparks, NV 89431
Daniel Shumaker RE/MAX Professionals-Reno
$445,000
2035 K St, Sparks, NV 89431
Anita Spencer RE/MAX Professionals-Sparks
$116,000
1945 4th St Unit 48, Sparks, NV 89431
Gustavo Torres Dickson Realty - Caughlin
$995,000
401 6th St, Sparks, NV 89431
Brian Gonsalves West River Real Estate
$384,900
3206 Sterling Ridge Cir Unit 139, Sparks, NV 89431
Skylar Mattison eXp Realty, LLC
$575,000
491 E Emerson Way, Sparks, NV 89431
Bill Weishuhn RE/MAX Prime Properties
$274,000
5530 High Rock Way, Sparks, NV 89431