$345,000
- Land
- 3.8 Acres
- $90,789 per Acre
Lot 14-A Carol Cove, Barton Creek Lakeside, TX 78669
Lot 14-A Carol Cove, Barton Creek Lakeside, TX 78669$345,000
Lot 14-A Carol Cove, Barton Creek Lakeside, TX 78669
Lot 14-A Carol Cove, Barton Creek Lakeside, TX 78669$1,199,000
401 Rogart Dr, Spicewood, TX 78669
Kathleen Wilsey Compass RE Texas, LLC
$1,800,000
19901 Moon Dance Ln, Spicewood, TX 78669
Eric Moreland Moreland Properties
$200,000
918 Debco Ln, Spicewood, TX 78669
918 Debco Ln, Spicewood, TX 78669$2,670,000
19833 Lakehurst Loop, Spicewood, TX 78669
Kelli McLaughlin Christie's Int'l Real Estate
$1,149,900
4115 Noon Day Cove, Spicewood, TX 78669
April Womack Moreland Properties
$575,000
10 Thurman Bluff Dr, Spicewood, TX 78669
10 Thurman Bluff Dr, Spicewood, TX 78669$1,750,000
19900 Moon Dance Ln, Spicewood, TX 78669
19900 Moon Dance Ln, Spicewood, TX 78669$265,000
25633 Kahala Sunset Ct, Spicewood, TX 78669
25633 Kahala Sunset Ct, Spicewood, TX 78669$425,000
1724 Night Life Cove, Spicewood, TX 78669
1724 Night Life Cove, Spicewood, TX 78669$150,000
Lot 204 Summit Springs Dr, Highland Haven, TX 78654
Lot 204 Summit Springs Dr, Highland Haven, TX 78654$2,250,000
21936 Briarcliff Dr, Spicewood, TX 78669
Jamie Moore Kuper Sotheby's Int'l Realty
$164,000
1416 Kahala Sunset Dr, Briarcliff, TX 78669
1416 Kahala Sunset Dr, Briarcliff, TX 78669$1,325,000 New Construction
108 Quail Point, Spicewood, TX 78669
Christopher Shaffer Real Broker, LLC
$275,000
27505 Waterfall Hill Pkwy, Spicewood, TX 78669
27505 Waterfall Hill Pkwy, Spicewood, TX 78669$45,000