$199,000
- Land
- 40 Acres
- $4,975 per Acre
40114 N Jackson Rd, Elk, WA 99009
40114 N Jackson Rd, Elk, WA 99009$199,000
40114 N Jackson Rd, Elk, WA 99009
40114 N Jackson Rd, Elk, WA 99009$149,900
1454 High Desert Dr, Deer Park, WA 99006
1454 High Desert Dr, Deer Park, WA 99006$120,000
21XXX S Harrison Lot 1 Rd, Cheney, WA 99008
21XXX S Harrison Lot 1 Rd, Cheney, WA 99008$169,000
10222 S Lakehurst Dr, Medical Lake, WA 99022
10222 S Lakehurst Dr, Medical Lake, WA 99022$189,600
0 E 27th Ave Unit Lot 6, Spokane, WA 99203
0 E 27th Ave Unit Lot 6, Spokane, WA 99203$125,000
1222 E Marietta Ave, Spokane, WA 99207
1222 E Marietta Ave, Spokane, WA 99207$165,000
37XX N Dowdy Rd, Spokane, WA 99224
37XX N Dowdy Rd, Spokane, WA 99224$119,900
1437 High Desert Dr, Deer Park, WA 99006
1437 High Desert Dr, Deer Park, WA 99006$155,000
NKA Weaver Way Unit Lot 4 of Lot 5, Deer Park, WA 99006
NKA Weaver Way Unit Lot 4 of Lot 5, Deer Park, WA 99006$175,000
NKA Lambridge Lane Lot 5 Ln, Medical Lake, WA 99022
NKA Lambridge Lane Lot 5 Ln, Medical Lake, WA 99022$110,000
NKA Weaver Way Unit Lot 4 of Lot 2, Deer Park, WA 99006
NKA Weaver Way Unit Lot 4 of Lot 2, Deer Park, WA 99006$135,000
19970 N Mount Spokane Park Dr Unit Parcel 47134.9026, Mead, WA 99021
19970 N Mount Spokane Park Dr Unit Parcel 47134.9026, Mead, WA 99021$179,950
TBD W Craig Rd, Spokane, WA 99224
TBD W Craig Rd, Spokane, WA 99224$139,950
000 S Dover Rd Unit LOT 6, Medical Lake, WA 99022
000 S Dover Rd Unit LOT 6, Medical Lake, WA 99022$180,000
5522 E Bigelow Gulch Rd, Spokane, WA 99217