$465,000 Sold May 08, 2026
11315 N Madison St, Spokane, WA 99218
- 5 Beds
- 2 Baths
- 2,262 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- $206/SF
- 18 Days On Market
Current Estimated Value $458,609
Last Listing Agent Craig Hudkins REAL Broker LLC
11315 N Madison St, Spokane, WA 99218