$225,000
922 Lincoln St, Spooner, WI 54801
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,850 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- 12% Above List Price
- $122/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $241,618
Last Listing Agent Paige LeMoine Edina Realty, Inc. - Spooner
922 Lincoln St, Spooner, WI 54801