$425,000
- Land
- 37.98 Acres
- $11,190 per Acre
16558 Midway Rd, Springer, OK 73458
16558 Midway Rd, Springer, OK 73458$425,000
16558 Midway Rd, Springer, OK 73458
16558 Midway Rd, Springer, OK 73458$280,000
0 Refinery Rd Unit 23885977, Springer, OK 73401
0 Refinery Rd Unit 23885977, Springer, OK 73401$575,000
0 Grassland Rd Unit 2544291, Ardmore, OK 73401
0 Grassland Rd Unit 2544291, Ardmore, OK 73401$250,000
586 Grassland Rd, Ardmore, OK 73401
586 Grassland Rd, Ardmore, OK 73401$175,000
29 Olive Branch Dr, Springer, OK 73458
29 Olive Branch Dr, Springer, OK 73458$280,000
00 Refinery Rd, Ardmore, OK 73401
00 Refinery Rd, Ardmore, OK 73401$135,000
00 Refinery Rd, Ardmore, OK 73401
00 Refinery Rd, Ardmore, OK 73401$175,000
0 Grassland Rd Unit 2544372, Ardmore, OK 73401
0 Grassland Rd Unit 2544372, Ardmore, OK 73401$250,000
0 Grassland Rd Unit 2544109, Ardmore, OK 73401
0 Grassland Rd Unit 2544109, Ardmore, OK 73401