$295,000 Sold May 28, 2025
87 Weaver Rd, Springfield, MA 01107
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,165 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $253/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $285,554
Last Listing Agent Eneida Martinez
87 Weaver Rd, Springfield, MA 01107