$290,903 Sold Oct 09, 2025
842 Hillside Dr, Springfield, TN 37172
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,532 Sq Ft
- Built 1986
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $190/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $295,452
Last Listing Agent David Warren simpliHOM
842 Hillside Dr, Springfield, TN 37172