$42,500
- Land
- 9.34 Acres
- $4,550 per Acre
00 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075
00 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075$42,500
00 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075
00 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075$125,000
2020 S Arkansas St, Springhill, LA 71075
2020 S Arkansas St, Springhill, LA 71075$113,000
0 Jd Clayton Rd, Springhill, LA 71075
0 Jd Clayton Rd, Springhill, LA 71075$213,300
TBD Hill Top Rd, Springhill, LA 71075
TBD Hill Top Rd, Springhill, LA 71075$54,000
000 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075
000 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075$199,000
0 SW 1st St Unit 21062350, Springhill, LA 71075
0 SW 1st St Unit 21062350, Springhill, LA 71075$17,000
601 Cemetery Rd, Springhill, LA 71075
601 Cemetery Rd, Springhill, LA 71075$10,000
810 Baker St, Springhill, LA 71075
810 Baker St, Springhill, LA 71075$117,000
0 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075
0 Percy Burns Rd, Springhill, LA 71075$49,900
0 June Anthony Dr, Springhill, LA 71075
0 June Anthony Dr, Springhill, LA 71075