$108,900
- Land
- 22 Acres
- $4,950 per Acre
5 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660
5 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660$108,900
5 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660
5 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660$254,475
16 County Road 4415, Spurger, TX 75979
16 County Road 4415, Spurger, TX 75979$300,000
2505 County Road 4420, Woodville, TX 75979
Brittney Y'Barbo
Southeast Texas Realty
(409) 420-1550
$124,373
0 Fm 1746 Unit 22854831, Town Bluff, TX 77660
0 Fm 1746 Unit 22854831, Town Bluff, TX 77660$151,455
7 Fm 1746, Spurger, TX 77660
7 Fm 1746, Spurger, TX 77660$132,000
6 Fm 1746, Spurger, TX 77660
6 Fm 1746, Spurger, TX 77660$708,400
6 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660
6 Farm To Market 92, Spurger, TX 77660$213,395
11 C R 4415, Spurger, TX 75979
11 C R 4415, Spurger, TX 75979$125,055
00 Fm 1746, Town Bluff, TX 77660
00 Fm 1746, Town Bluff, TX 77660$117,180
0 Fm 1746 Unit 15259227, Town Bluff, TX 77660
0 Fm 1746 Unit 15259227, Town Bluff, TX 77660$124,373
00000 Fm 1746, Town Bluff, TX 77660
00000 Fm 1746, Town Bluff, TX 77660$65,000
0 Cr 4416 Unit 236201, Spurger, TX 77660
0 Cr 4416 Unit 236201, Spurger, TX 77660Showing Results 41 - 52, Page 2 of 2