$220,000
- Land
- 10.57 Acres
- $20,816 per Acre
XXX 170th St, Hammond, WI 54015
XXX 170th St, Hammond, WI 54015$220,000
XXX 170th St, Hammond, WI 54015
XXX 170th St, Hammond, WI 54015$67,500
747 165th St, Hammond, WI 54015
747 165th St, Hammond, WI 54015$200,000
Lot 3 477 Brookwood Dr, Hudson, WI 54016
Lot 3 477 Brookwood Dr, Hudson, WI 54016$800,000
491 Elbert Dr, Hudson, WI 54016
Dan Payne Coldwell Banker Realty
$390,000
1060 Sharptail Run, New Richmond, WI 54017
Brian Smith Coldwell Banker Realty
$639,900
390 Candy Ln, Kinnickinnic Township, WI 54022
Leslie Boyea Quorum Enterprises, Inc.
$165,000
xxx Lot#24 110th Ave, Hammond Township, WI 54015
xxx Lot#24 110th Ave, Hammond Township, WI 54015$205,000
Lot 18 483 Elbert, Hudson, WI 54016
Lot 18 483 Elbert, Hudson, WI 54016$429,900
1632 Mallard Ave, Baldwin, WI 54002
Sonja Anderson Property Executives Realty
$259,900
1350 County Road D Lot 4, Emerald Township, WI 54013
1350 County Road D Lot 4, Emerald Township, WI 54013$684,900
634 Elizabeth Way, Hudson, WI 54016
Jud Manor Coldwell Banker Realty
$450,000
847 140th Ave, New Richmond, WI 54017
Paige Vadnais Real Broker, LLC
$250,000
Lot 3 235th St, Baldwin, WI 54002
Lot 3 235th St, Baldwin, WI 54002$725,000
1101 Maple Dr, Hudson, WI 54016
Shannon McDonough Keller Williams Premier Realty
$675,000
1205 Riverside Dr N, Hudson, WI 54016
Luke Steele Edina Realty, Inc.
$329,000
837 Summer Pines Cir, Hudson, WI 54016
Kathryn Johnson eXp Realty
$525,000
356 Andrew's Bay, Hudson, WI 54016
Jill McNamee Realty ONE Group SIMPLIFIED