$385,000
- Land
- 19.67 Acres
- $19,573 per Acre
00000 Gillaspie Rd, Louisville, KS 66547
00000 Gillaspie Rd, Louisville, KS 66547$385,000
00000 Gillaspie Rd, Louisville, KS 66547
00000 Gillaspie Rd, Louisville, KS 66547$284,900
200 Kelly Ln, Saint George, KS 66535
Sally Tran Homefront Real Estate Group
$120,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 6, Saint George, KS 66535$350,000
202 Kelly Ln, Saint George, KS 66535
Mark Rose Coldwell Banker Real Estate Advisors
$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 20, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 20, Saint George, KS 66535$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 7, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 7, Saint George, KS 66535$279,900
507 Shady Oak Dr, Saint George, KS 66535
Ricci Dillon ERA High Pointe Realty
$120,000
14409 Wildwood Cir, Wamego, KS 66547
14409 Wildwood Cir, Wamego, KS 66547$399,900
12760 Hillside Dr, Saint George, KS 66535
Craig Scholz Platinum Realty LLC
$755,000
14290 Prairie Trail, Wamego, KS 66547
Kevin Tilley Alliance Realty
$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 16, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 16, Saint George, KS 66535$105,000
14200 Prairie Trail, Wamego, KS 66547
14200 Prairie Trail, Wamego, KS 66547$122,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 14, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 14, Saint George, KS 66535$135,000
00000 Countryside Ln Unit Lot 9, Saint George, KS 66535
00000 Countryside Ln Unit Lot 9, Saint George, KS 66535$410,000