$60,000
- Land
- 3.01 Acres
- $19,934 per Acre
000 Shawneetown Ford Spur Unit Lot 2, Union, MO 63084
000 Shawneetown Ford Spur Unit Lot 2, Union, MO 63084$60,000
000 Shawneetown Ford Spur Unit Lot 2, Union, MO 63084
000 Shawneetown Ford Spur Unit Lot 2, Union, MO 63084$236,250
Lot 1 E State Highway 47, Union, MO 63084
Lot 1 E State Highway 47, Union, MO 63084$49,900
0 Lot 3 Clearview Dr Unit MIS26011988, Union, MO 63084
0 Lot 3 Clearview Dr Unit MIS26011988, Union, MO 63084$949,000
1891 4 Mile Rd, Washington, MO 63090
Kelly Bigley Dolan, Realtors
$265,000
609 W Roosevelt Ave, Union, MO 63084
Danyee Mundwiller Coldwell Banker Premier Group
$49,900
0 Clearview Unit 19010495, Union, MO 63084
0 Clearview Unit 19010495, Union, MO 63084$155,000
3104 Sunset Ln, Union, MO 63084
3104 Sunset Ln, Union, MO 63084$140,000
26 & 30 Ridge Point Meadows, Union, MO 63084
26 & 30 Ridge Point Meadows, Union, MO 63084$56,000
0 Cardinal Ln Unit MIS25045226, Union, MO 63084
0 Cardinal Ln Unit MIS25045226, Union, MO 63084Showing Results 41 - 49, Page 2 of 2