$360,000 Sold May 05, 2026
153 Batten Ridge Dr, Statesville, NC 28677
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,101 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $171/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $368,147
Last Listing Agent Caten Murphy EXP Realty LLC Mooresville