$2,700,000
- Land
- 113.92 Acres
- $23,701 per Acre
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401$2,700,000
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401
4305 County Road 179, Stephenville, TX 76401$10,219,680
7523 Cr163, Stephenville, TX 76401
Cynthia Inman Ranch Connection LLC
$775,000
1375 County Road 253, Stephenville, TX 76401
Jamie Evans Ebby Halliday Realtors
$1,650,000
505a County Road 121, Stephenville, TX 76401
505a County Road 121, Stephenville, TX 76401$99,000
TBD LOT 156 Bison Ridge Dr, Stephenville, TX 76401
TBD LOT 156 Bison Ridge Dr, Stephenville, TX 76401$269,900
1136 W Long St, Stephenville, TX 76401
Chad Hanson Lake Country Real Estate
$789,900
1075 County Road 494, Stephenville, TX 76401
1075 County Road 494, Stephenville, TX 76401$299,500
TBD County Road 351, Stephenville, TX 76401
TBD County Road 351, Stephenville, TX 76401$425,000
2480 Timber Wolf Trail, Stephenville, TX 76401
Eric Hayden Ebby Halliday Realtors
$249,000
350 S Lennox St, Stephenville, TX 76401
350 S Lennox St, Stephenville, TX 76401$599,999
10849 Fm 205, Stephenville, TX 76401
Lani Rust Keller Williams Brazos West
$210,000
1102 E Washington St, Stephenville, TX 76401
Eric Hayden Ebby Halliday Realtors
$749,000
1425 Pecan Hill Rd, Stephenville, TX 76401
Kerry Kersh Kersh Real Estate
$456,500
980 N Harbin Dr, Stephenville, TX 76401
York Gill Gill Properties
$110,000
Lot 11 Mesa Vista Dr, Stephenville, TX 76401
Lot 11 Mesa Vista Dr, Stephenville, TX 76401$229,500
609 E Broadway St, Stephenville, TX 76401