$199,000
- Land
- 2.27 Acres
- $87,665 per Acre
XXX N Highway 395, Kettle Falls, WA 99141
XXX N Highway 395, Kettle Falls, WA 99141$199,000
XXX N Highway 395, Kettle Falls, WA 99141
XXX N Highway 395, Kettle Falls, WA 99141$79,900
1120 W King Ave, Chewelah, WA 99109
1120 W King Ave, Chewelah, WA 99109$175,000
170-B State Route 20, Colville, WA 99114
170-B State Route 20, Colville, WA 99114$89,900
2584-F Bridgeman-Rettinger Rd, Kettle Falls, WA 99141
2584-F Bridgeman-Rettinger Rd, Kettle Falls, WA 99141$1,200,000
7398 Cottonwood Rd, Wellpinit, WA 99040
7398 Cottonwood Rd, Wellpinit, WA 99040$81,000
7552 Kimberly Drive Way, Ford, WA 99013
7552 Kimberly Drive Way, Ford, WA 99013$85,000
17XX Orin-Rice Rd, Rice, WA 99167
17XX Orin-Rice Rd, Rice, WA 99167$189,900
4941 Redman Lots A B C Rd, Clayton, WA 99110
4941 Redman Lots A B C Rd, Clayton, WA 99110$70,000
4021 Bissell Rd, Hunters, WA 99137
4021 Bissell Rd, Hunters, WA 99137$38,000
NKA Eagle Ridge Way, Springdale, WA 99173
NKA Eagle Ridge Way, Springdale, WA 99173$119,000
3000 BLK Addy-Gifford Rd, Gifford, WA 99131
3000 BLK Addy-Gifford Rd, Gifford, WA 99131$69,950
62XX Castle Rock Creek Rd, Fruitland, WA 99129
62XX Castle Rock Creek Rd, Fruitland, WA 99129$199,000
1763 Hwy 395 S, Chewelah, WA 99109
1763 Hwy 395 S, Chewelah, WA 99109$95,000
NKA Deer Creek Rd, Valley, WA 99181
NKA Deer Creek Rd, Valley, WA 99181$105,950
1525 U S 395, Chewelah, WA 99109
1525 U S 395, Chewelah, WA 99109$156,000
1080 Middle Basin Rd, Colville, WA 99114
1080 Middle Basin Rd, Colville, WA 99114$129,000