$399,000
- Land
- 7.78 Acres
- $51,285 per Acre
00 Custer Square, Stockton, WI 54482
00 Custer Square, Stockton, WI 54482$399,000
00 Custer Square, Stockton, WI 54482
00 Custer Square, Stockton, WI 54482$1,270,440
35.29 Acres County Road B, Plover, WI 54467
35.29 Acres County Road B, Plover, WI 54467$375,000
1424 Clark St, Stevens Point, WI 54481
Diane Jahn
FIRST WEBER
(534) 544-8978
$57,900
950 Clearview Ct, Plover, WI 54467
950 Clearview Ct, Plover, WI 54467$419,900
548 Janick Cir W, Stevens Point, WI 54481
Diane Jahn
FIRST WEBER
(534) 400-1749
$299,900
101 Union St, Stevens Point, WI 54481
Diane Jahn
FIRST WEBER
(534) 203-5196
$775,000
1106 W River Rd, Mosinee, WI 54455
Lisa Maes First Weber, Inc.
$775,000
1106 W River Rd Unit 3, Mosinee, WI 54455
Heidi Mancheski FIRST WEBER
$480,000
80 Ac W Oakwood Dr, Ashley, WI 54455
80 Ac W Oakwood Dr, Ashley, WI 54455$240,000
40 Ac W Oakwood Dr, Ashley, WI 54455
40 Ac W Oakwood Dr, Ashley, WI 54455$1,150,000
4400 N Deer Ln, Mosinee, WI 54455
4400 N Deer Ln, Mosinee, WI 54455$699,900
2696 Cty Rd M, Stevens Point, WI 54481
2696 Cty Rd M, Stevens Point, WI 54481$325,000
1 Water St Unit 5 3 - Story, Stevens Point, WI 54481
Heidi Mancheski FIRST WEBER
$625,000
1550 Rapid River Run, Plover, WI 54467
The Legacy Group THE LEGACY GROUP
$425,333
Lot 9 Evelyn Ct, Stevens Point, WI 54482
Shyla Umlauf GREEN TREE, LLC
$382,000
5526 Ellis St, Stevens Point, WI 54482
Thomas Ferg United Country-Udoni & Salan Realty
$395,685
5492 Golla Rd, Stevens Point, WI 54482
Shyla Umlauf GREEN TREE, LLC