$300,000
2267 Flint Dr, Washington, PA 15301
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,813 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $165/SF
- 73 Days On Market
Current Estimated Value $309,777
Last Listing Agent Joe Corsale COLDWELL BANKER REALTY
$300,000
2267 Flint Dr, Washington, PA 15301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $309,777
Last Listing Agent Joe Corsale COLDWELL BANKER REALTY
$393,000
1045 Meadowbrook Dr, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $376,941
Last Listing Agent Judi Agostinelli CENTURY 21 FRONTIER REALTY
$812,500
133 Heather Dr, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $819,547
Last Listing Agent Joanne Bates BERKSHIRE HATHAWAY THE PREFERRED REALTY
$420,000
602 Spruce Ln, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $425,017
Last Listing Agent Carri Czyzewski PIATT SOTHEBY'S INTERNATIONAL REALTY
$400,000
219 Woodside Dr, Washington, PA 15301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $391,942
$710,000
719 Jonagold Dr, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $709,143
Last Listing Agent John Marzullo COMPASS PENNSYLVANIA, LLC
$145,000
330 Jefferson Ave, Washington, PA 15301
Last Sold Summary
Current Estimated Value $154,587
Last Listing Agent Krista Lorenzo COLDWELL BANKER REALTY
$820,000
8 Lexington Ct, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $796,945
Last Listing Agent Nichole Merrell COLDWELL BANKER REALTY
$680,000
219 Fuji Dr, Canonsburg, PA 15317
Last Sold Summary
Current Estimated Value $667,417
Last Listing Agent Barbara Baker BERKSHIRE HATHAWAY THE PREFERRED REALTY