$515,000
260 Offutts Airport Ln, Cowansville, PA 16218
- 4 Beds
- 4 Baths
- 4,712 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $109/SF
- 214 Days On Market
Current Estimated Value $523,046
Last Listing Agent Daniel Burk ALLEGHENY REAL ESTATE SERVICES, INC.