$169,000
427 W Main St, Ashland, OH 44805
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 2,178 Sq Ft
- Built 1907
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $78/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $160,106
Last Listing Agent Kristin Horst RE/MAX First Realty, LLC
427 W Main St, Ashland, OH 44805