$45,000
307 W Peeples St, Summerfield, IL 62289
- 1 Bed
- 1 Bath
- 616 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- $73/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $49,839
Last Listing Agent Brittany Strieker Equity Realty Group, LLC
307 W Peeples St, Summerfield, IL 62289