$900,000
- Land
- 9.31 Acres
- $96,670 per Acre
TBD Norman Ave, Black Hawk, SD 57718
TBD Norman Ave, Black Hawk, SD 57718$900,000
TBD Norman Ave, Black Hawk, SD 57718
TBD Norman Ave, Black Hawk, SD 57718$429,900
14923 Glenwood Dr, Summerset, SD 57769
Katie Prall BLACK HILLS REALTY
$90,000
TBD Wagon Master Way Unit Lot 50 Wagon Master, Piedmont, SD 57769
TBD Wagon Master Way Unit Lot 50 Wagon Master, Piedmont, SD 57769$129,900
3652 Goodnight Ct, Piedmont, SD 57769
3652 Goodnight Ct, Piedmont, SD 57769$1,400,000
TBD Republic Rd Unit 7.602 acres, Summerset, SD 57718
TBD Republic Rd Unit 7.602 acres, Summerset, SD 57718$381,000
6382 Heather Ln, Summerset, SD 57718
6382 Heather Ln, Summerset, SD 57718$7,350,000
TBD Sturgis Rd Unit Sturgis Road, Piedmont, SD 57769
TBD Sturgis Rd Unit Sturgis Road, Piedmont, SD 57769$185,000
TBD(L6, B7) Elk Creek Rd, Piedmont, SD 57769
TBD(L6, B7) Elk Creek Rd, Piedmont, SD 57769$90,000
TBD Wagon Master Way Unit Lot 51 Wagon Master, Piedmont, SD 57769
TBD Wagon Master Way Unit Lot 51 Wagon Master, Piedmont, SD 57769$799,000
0 Sturgis Rd Unit 175023, Summerset, SD 57769
0 Sturgis Rd Unit 175023, Summerset, SD 57769$147,500
13480 Frontier Loop Unit Lot 112, Southwest Meade, SD 57769
13480 Frontier Loop Unit Lot 112, Southwest Meade, SD 57769$90,000
TBD Wagon Master Way Unit Lot 53 Wagon Master, Piedmont, SD 57769
TBD Wagon Master Way Unit Lot 53 Wagon Master, Piedmont, SD 57769$309,900
22028 Witty Ct, Piedmont, SD 57769
22028 Witty Ct, Piedmont, SD 57769$199,000
201 S 3rd St, Piedmont, SD 57769