$200,000
- Land
- 1.22 Acres
- $163,666 per Acre
lot 8 Whyem Dr, Akron, OH 44319
lot 8 Whyem Dr, Akron, OH 44319$200,000
lot 8 Whyem Dr, Akron, OH 44319
lot 8 Whyem Dr, Akron, OH 44319$525,000
3196 Dunstone Cir, Akron, OH 44312
Dianna Porterfield Keller Williams Legacy Group Realty
$84,900
1088 Packard Dr, Akron, OH 44320
Troy Barker Keller Williams Citywide
$177,000
687 Moreley Ave, Akron, OH 44320
Mark Dujanovic Berkshire Hathaway HomeServices Stouffer Realty
$125,000
3736 Louise St, Mogadore, OH 44260
Mena Ruggiero The Agency Cleveland Northcoast
$89,900
1138 7th Ave, Akron, OH 44306
Julia Collins EXP Realty, LLC.
$560,000
546 Brookstone Ct, Copley, OH 44321
Sylvia Incorvaia EXP Realty, LLC.
$95,000
222 Rhodes Ave, Akron, OH 44302
Rob Grahovac NEO Portfolio Property Management
$775,000
175 S Main St, Hudson, OH 44236
Karyl Morrison Howard Hanna
$735,000
2139 Fairway Blvd Unit 34, Hudson, OH 44236
Dianna Palmeri Howard Hanna
$8,900
V/L Sanitarium Rd, Akron, OH 44312
V/L Sanitarium Rd, Akron, OH 44312$184,900
182 Elizabeth Pkwy, Akron, OH 44304
Susan Warren Keller Williams Chervenic Rlty
$185,000
3675 Kenway Blvd, Uniontown, OH 44685
3675 Kenway Blvd, Uniontown, OH 44685$379,000
2890 Bailey Rd, Cuyahoga Falls, OH 44221
Patricia Kurtz Keller Williams Chervenic Rlty
$179,000
671 Moreley Ave, Akron, OH 44320
Caleb Layer Key Realty
$439,000
S/L 46 Park Ave N, Akron, OH 44313
Cassie Testa Testa Real Estate Group
$150,000
1664 Woods Rd, Akron, OH 44306
Jessica Nader RE/MAX Crossroads Properties
$314,900
3466 Magnolia Ln, Uniontown, OH 44685