$2,485,000
- Land
- 71 Acres
- $35,000 per Acre
0 E C-478 -Unassigned Address, Webster, FL 33597
0 E C-478 -Unassigned Address, Webster, FL 33597$2,485,000
0 E C-478 -Unassigned Address, Webster, FL 33597
0 E C-478 -Unassigned Address, Webster, FL 33597$1,100,000
11338 N US Highway 301, Oxford, FL 34484
11338 N US Highway 301, Oxford, FL 34484$2,900
7250 E State Road 44 Unit 86, Wildwood, FL 34785
Rob Mathis Rails End MH And RV Resort
$6,000,000
0000 CR 523, Wildwood, FL 34785
0000 CR 523, Wildwood, FL 34785$99,000
12182 N Us Highway 301, Oxford, FL 34484
12182 N Us Highway 301, Oxford, FL 34484$715,000
5932 E State Road 44, Wildwood, FL 34785
5932 E State Road 44, Wildwood, FL 34785$5,600,000
5245 Warm Springs Ave, Wildwood, FL 34785
5245 Warm Springs Ave, Wildwood, FL 34785$11,750,000
993 Cr 722, Webster, FL 33597
Rebekah Barnes CONNIE MAHAN REAL ESTATE GROUP
$24,900
0 Rose Bloom Ave Unit MFRG5101091, Webster, FL 33597
0 Rose Bloom Ave Unit MFRG5101091, Webster, FL 33597$313,990
8829 Pine Bark Way, Wildwood, FL 34785
$225,000
1912 Cr 439c, Lake Panasoffkee, FL 33538
Donny Stokes FLORIDA REALTY INVESTMENTS
$300,000
0 NW 120th Ave, Oxford, FL 34484
0 NW 120th Ave, Oxford, FL 34484$330,000
0 0 and Tbd Unit MFRTB8503158, Webster, FL 33597
0 0 and Tbd Unit MFRTB8503158, Webster, FL 33597$185,000
0 County Road 434b, Lake Panasoffkee, FL 33538
0 County Road 434b, Lake Panasoffkee, FL 33538$165,000
11440 Cr 675w, Webster, FL 33597
Heather Brown ROBERTS REAL ESTATE INC
$299,990
0 S Highway 475, Oxford, FL 34484
0 S Highway 475, Oxford, FL 34484$1,500,000