$2,000,000
- Land
- 48.08 Acres
- $41,597 per Acre
0 SE 51st Ln, Center Hill, FL 33514
0 SE 51st Ln, Center Hill, FL 33514$2,000,000
0 SE 51st Ln, Center Hill, FL 33514
0 SE 51st Ln, Center Hill, FL 33514$272,900
1692 Indigo Ave, The Villages, FL 32162
Teresa Ouellette RE/MAX PREMIER REALTY
$210,000
2863 County Road 238 Unit 238, Wildwood, FL 34785
Ana Marcela Gonzalez THE VALENZUELA REAL ESTATE GRO
$227,990
8308 Gower Trail, Wildwood, FL 34785
$6,000,000
0 CR 523, Wildwood, FL 34785
0 CR 523, Wildwood, FL 34785$740,000
889 Jay St, The Villages, FL 32163
Susan BeVille SELLSTATE SUPERIOR REALTY
$280,000
1116 San Bernardo Rd, The Villages, FL 32162
Debbie Schoonover REALTY EXECUTIVES IN THE VILLAGES
$249,900
5359 Pinecone Ct, Wildwood, FL 34785
Jennifer Sloan COMPASS FLORIDA LLC
$449,900
1947 Tranquility Ln, The Villages, FL 32162
Kimberly Volean LPT REALTY, LLC
$215,000
5254 Dragonfly Dr, Wildwood, FL 34785
Paola Diaz Lozada EXP REALTY LLC
$365,000
2408 Carriage Hill Way, The Villages, FL 32162
J. Patrick Shores COLDWELL BANKER VANGUARD LIFESTYLE REALTY
$369,900
Westin II Plan at Woodland Crossings, Wildwood, FL 34785
$409,000
2454 Youngmann Loop, The Villages, FL 32163
Greg Szablewski WORTH CLARK REALTY
$34,900
1201 S Main St Unit 11, Wildwood, FL 34785
Pamela O'Grady Four Star Homes, Inc.
$274,900
1017 Pinewood Place, The Villages, FL 32162
Lynn Bartlett RE/MAX PREMIER REALTY LADY LK
$360,070
8713 Barragan Dr, Wildwood, FL 34785
Anne Peterson Eger DR HORTON REALTY OF WEST CENTRAL FLORIDA
$1,700,000
975 Cr 542e, Bushnell, FL 33513