$495,000
- Land
- 8.6 Acres
- $57,558 per Acre
Lot 15 Varnamtown Rd SW, Varnamtown, NC 28462
Lot 15 Varnamtown Rd SW, Varnamtown, NC 28462$495,000
Lot 15 Varnamtown Rd SW, Varnamtown, NC 28462
Lot 15 Varnamtown Rd SW, Varnamtown, NC 28462Price To Be Determined
Bristol Plan at Fox Run, Supply, NC 28462
$54,900
326 Levies Landing SW, Supply, NC 28462
326 Levies Landing SW, Supply, NC 28462$1,150,000
862 Ocean Blvd W, Holden Beach, NC 28462
Anne Arnold PROACTIVE Real Estate
$222,888
366 Bosco Ln SW, Supply, NC 28462
$348,990
1024 Stanbury Bluff Rd SW, Supply, NC 28462
$184,500
2923 Burnsville St SW, Supply, NC 28462
Amethyst Albert Keller Williams Realty-Fayetteville
$1,090,000
982 Ocean Blvd W, Supply, NC 28462
Denise Young PROACTIVE Real Estate
$299,000
2046 Elk Rd SW, Supply, NC 28462
Sarah Ferster Brunswick County Holmes Real Estate
$675,000
315 Brunswick Ave W, Holden Beach, NC 28462
Leesa Hilty NextHome Cape Fear
$316,990
GALEN Plan at Stanbury Creek, Supply, NC 28462
$286,990
BRANDON Plan at Lockwood Landing, Supply, NC 28462
$269,990
ROANOKE Plan at Hewett Landing, Supply, NC 28462
$304,990
Burton Plan at River Lake, Supply, NC 28462
$209,000
2836 Shell Landing Rd SW, Supply, NC 28462
2836 Shell Landing Rd SW, Supply, NC 28462$264,990
DOWNING Plan at Lockwood Landing, Supply, NC 28462
$149,900
1150 Holden Beach Rd SW, Holden Beach, NC 28462
1150 Holden Beach Rd SW, Holden Beach, NC 28462$799,000
0 Us Hwy 17-Ocean Hwy W Unit 100462086, Supply, NC 28462
0 Us Hwy 17-Ocean Hwy W Unit 100462086, Supply, NC 28462$335,855