$170,000
- Land
- 2.32 Acres
- $73,276 per Acre
0 N 163rd Ave Unit 3 6881113, Surprise, AZ 85387
0 N 163rd Ave Unit 3 6881113, Surprise, AZ 85387$170,000
0 N 163rd Ave Unit 3 6881113, Surprise, AZ 85387
0 N 163rd Ave Unit 3 6881113, Surprise, AZ 85387$145,000
14300 W Bell Rd Unit 105, Surprise, AZ 85374
Toy Andrews West USA Realty of Prescott
$110,000
11596 W Sierra Dawn Blvd Unit 128, Surprise, AZ 85378
Mark Norman Keller Williams, Professional Partners
$189,900
14300 W Bell Rd Unit 80, Surprise, AZ 85374
Adam Hamblen Realty One Group
$190,000
17200 W Bell Rd Unit 567, Surprise, AZ 85374
17200 W Bell Rd Unit 567, Surprise, AZ 85374$124,000
12123 W Bell Rd Unit 258, Surprise, AZ 85378
Belen Guzman Selen Real Estate LLC
$110,000
27000 apx N 147th Ave Unit W, Surprise, AZ 85387
27000 apx N 147th Ave Unit W, Surprise, AZ 85387$165,000
30825 N 155th Dr Unit 3, Sun City, AZ 85374
30825 N 155th Dr Unit 3, Sun City, AZ 85374$185,000
15427 N Factory St, Surprise, AZ 85378
Danton Hinerman Redrock RE Partners
$100,000
0 N Crozier Rd Unit 10, Sun City, AZ 85374
0 N Crozier Rd Unit 10, Sun City, AZ 85374$184,487
17200 W Bell Rd Unit 517, Surprise, AZ 85374
Rachael Richard Keller Williams Arizona Realty
$180,000
27600 apx N 147th Ave Unit U, Surprise, AZ 85387
27600 apx N 147th Ave Unit U, Surprise, AZ 85387$115,000
11596 W Sierra Dawn Blvd Unit 290, Surprise, AZ 85378
Christopher Woodward Your Home Sold Guaranteed Realty
$199,000
18004 W Patrick Ln Unit 2, Surprise, AZ 85387
18004 W Patrick Ln Unit 2, Surprise, AZ 85387$193,900